Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunkowskaz w lusterku z doświetlaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierunkowskaz w lusterku z doświetlaniem

    Zamieszczone przez Prezes52
    nie przekonują mnie nowe silniki wole stary sprawdzony MPI :szeroki_usmiech
    Bo taka prawda. Dla mnie silnik, co nie przeleci 500tyś. bez jakichś większych przygód, to nie silnik. Wole nawet słabsze byle było mniej awaryjne, biedniejsze byleby nie sprawiało kłopotów, uboższe byleby trwalsze. Nie działają na mnie te wszystkie gadżety, duperele, turbiny, downsize'ingi - bo przyjdzie jeszcze czas, że się na tym wszystkim grubo przejedziemy.

  • #2
    Kierunkowskaz w lusterku z doświetlaniem

    Witam,
    Zakupiłem Octavię combi 2006, chyba w wer. bodajże elegance (jeszcze nie rozróżniam wersji :-)) z niedziałającymi kierunkowskazami w lusterkach (są strasznie brudne i zażółcone). Funkcja oświetlenia wokół auta w jednym kierunku działa, ale bardzo słabo-rozbłyski, żarzenie, gaśnięcie. Dziś w serwisie na 100%po nr VIN ustalono, że kierunkowskazy pod lusterkami są z funkcją oświetlania dojścia do auta.
    Zaproponowano mi takie kierunki ze wspomnianą funkcją za jedyne 185zł/sztuka, jednocześnie na alledrogo sprzedawane są kierunki za ok.80zł/szt. lecz bez doświetlania. Moje pytanie brzmi: czy mogę zastosować tańsze kierunki bez doświetlania, czy muszą być z ta funkcją, bo np. komputer będzie wywalał błąd?
    Potrzebuję 2 takie kierunki i nie chcę wydawać na nie 370zł.
    Nigdy nie jedz żółtego śniegu

    Komentarz


    • #3
      rafallogi, tu masz troszkę tańsze kierunki z opcja podświetlenia
      Link
      Link

      Możesz oczywiście użyć tych bez podświetlenia ale trzeba by zabezpieczyć wtyczkę od tych lampek przed wilgocią. W sterowniku drzwi będą wtedy błędy, chyba że odkodujesz te lampki.

      Komentarz


      • #4
        Dostałem też ofertę z alledrogo za 99zł. To już godne uwagi. Auto jest na sprzedaż i nie chcę w nie inwestować, ale nie chcę też oszukiwać kogoś i przysparzać mu kłopotów poprzez zamontowanie tych kierunków bez funkcji doświetlania. Nie wiem co zrobić?
        Nigdy nie jedz żółtego śniegu

        Komentarz


        • #5
          To po cholere montować, kombinować, inwestować. Nie oszukuj człowieka (nabywcy) powiedz że są uszkodzone i na allegro można za 99 zł kupić, chcesz pan to se zmień, mi nie były potrzebne. Po co kombinować? Potem zgnija wtyczki żarówek i wtedy będzie kłopot z naprawą...

          Pozdrawiam MArcin
          Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

          Komentarz


          • #6
            Próbowałem wczoraj wymienić diodę w doświetlaniu bo kierunkowskaz
            działał...

            i rozebrałem wlutowałem diodę białą tą pojedyncza chciałem ją zastąpić diodą z taśmy ledowej białej ..... nie da rady coś jest nie tak z napięciami na dodatek w starej były 4 nóżki w tej 2 kombinowanie nie pomagało.....nie działało tak jak miało niby chodziło ale świeciło bardzo słabo .....

            kupiłem cały element na allegro za 104 zł .. ;(

            Komentarz


            • #7
              blaster w doświetleniu są zwykłe żarówki W5W, natomiast w kierunkach lusterek są LED-y. Chyba nie do zdobycia na rynku.

              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

              Komentarz


              • #8
                NIEEEe były ledy ...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez gradek
                  blaster w doświetleniu są zwykłe żarówki W5W, natomiast w kierunkach lusterek są LED-y. Chyba nie do zdobycia na rynku.
                  wszystko jest do zdobycia :diabelski_usmiech
                  zapukajcie do kolegi NICO on sie bawi w podświetlenia i bedzie wiedział jakie zastosować :-)
                  DACAR SERWIS
                  DACAR.team
                  OCTAVIA I

                  Komentarz


                  • #10
                    WKLEJAM POST

                    Witam
                    U mnie padło światło doświetlenia... okazało się że po stronie kierowcy mam kierunki diodowe i żaróweczkę do podświetlenia ( wszystko działa) a od strony pasażera były diody i do podświetlenia i kierunku... kupiłem nowy kierunek 104 zł i już w nim jest żaróweczka...

                    Ale po podpięciu wszystkiego kierunki świecą prawie niewidocznie a doświetlanie wcale....

                    Sprawdziłem napięcie 9V gdzie może uciekać napięcie czy ktoś mi coś pomoże????

                    Przy podłączaniu jak próbowałem rozgryźć spalona diodę zastępując ją diodą z listwy ledowej pokazywało się napięcie i migacze chodziły dobrze /raz tak raz nie , ziemie sprawdzałem jest ok ile kosztuje sterownik do tego i czy to może być jego wina????

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X